Tuabet Havale Bonusu

Tuabet Havale Bonusu

Tuabet Havale ve eft ile yapılan yatırımlarınıza %10 Bonus veriyor
Bonus alabilmek için yatırım yaptıktan sonra bonuslarımdan bonusunuzu aktif etmeniz yeterli

Tuabet Havale İle Nasıl Para Çekilir

Tuabet Para Çekme İşlemi , sitemizde para çekme işlemi çok basit ve çok hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Tuabet para çekme işlemi havale yöntemi ile gerçekleştirilmektedir. Son zamanlarda yaygın olarak kullanılan Papara ve Bitcoin ile de canlı desteğe bağlanıp çekim işlemini yardım alarak gerçekleştirebilirsiniz.

Tuabet Havale İle Nasıl Para Çekebilirim?

Tuabet para çekme işlemi , havale ile daha hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Sitemize giriş yapıp daha sonra sağ üst menüden Finansal İşlemlere tıklayıp Para Çekmeyi seçmeniz gerekmektedir. Daha sonra Havale seçeneğini seçip ” Banka , Miktar , TC kimlik no ve açıklama ” girmeniz gerekmektedir. Daha sonra işlemi tamamla butonuna bastıktan sonra çekiminiz finans birimine talep olarak gönderilecektir.

Çekim İşlemleri Ne Kadar Sürede Hesaba Geçmektedir ?

Tuabet bahis sitesinde , para çekme işlemleri havale ile minimum 30 maksimum 1 saat 30 dakika içerisinde sonuçlanmaktadır. Talebinizi doldurduktan sonra finans birimlerimiz çekiminizi kontrol ettikten sonra hesabınıza aktarmaktadır. Bu alanda hızlı ve güvenilir bir çekim sistemine sahip olan sitemiz 10TL ve üzeri ATM kesintilerini karşılamaktadır. Fakat 10TL ve altı ( Banka Standart Kesim Ücretini ) karşılamamaktadır maalesef.

Akbank Ziraatbankası Garanti Bankası Fİnansbank HalkBank Finansbank Ve diğer tüm bankaları kullanarak Tuabet’e yatırım yapabilirsiniz.

Vip Finans Birimi Sayesinde Tuabet Her Zaman HızlıdırEft İlede tüm işlemlerinizi güvenilir ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz

Tuabet Ödeme Yapmıyor Hakkında

Tuabet her zaman müşterilerini memnun etmek adına ödemelerini tam zamanında yapmaya gayret gösterir. Tuabet’de Çekim Hızı Max 5 Dakikadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir